Informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier informuje że finał o Puchar Prezesa PPN Oświęcim
w kategorii trampkarz i junior młodszy odbędzie się 8.12.2019
na hali sportowej Chełmku.


REGULAMIN

Trampkarz
Grupa I
1. Unia Oświęcim I
2. Zaborzanka Zaborze
3. UKS KS Chełmek

1.Unia Oświęcim I - Zaborzanka      08.12.2019     godz 9:00
2.UKS KS Chełmek-Zaborzanka                            godz  9:45
3.UKS KS Chełmek-Unia Oświęcim I                      godz  10:35

Grupa II
1. Unia Oświęcim II
2. Soła Oświęcim                    
3. Hejnał Kęty  

1. Unia Oświęcim II- Hejnał  Kęty     08.12.2019     godz   9;25
2. Soła Oświęcim  -  Hejnał Kęty                           godz   10:10
3. Unia Oświęcim  - Soła Oświęcim                         godz   11:00

Mecz o trzecie miejsce    godz  11:30
Mecz      finałowy           godz   12:00


Junior młodszy
Grupa I
1. SMS Oświęcim I
2. Unia  Oświęcim
3. LKS Rajsko

1. SMS Oświęcim I- Unia Oświęcim         08.12.2019.     godz  12:30
2. LKS Rajsko  -      Unia Oświęcim                              godz   13;20
3. LKS Rajsko  -      SMS Oświęcim                              godz    14:10

Grupa II
1. SMS Oświęcim II
2. Brzezina Osiek
3. Hejnał  Kęty

1. SMS Oświęcim II - Brzezina Osiek     08.12.2019.      godz   12:55
2. Hejnał Kęty  -         Brzezina Osiek                         godz   13:45
3. SMS Oświęcim II-  Hejnał Kęty                                godz   14:35

Mecz o trzecie  miejsce      15:00
Mecz    finałowy                15:25


Drużyny biorące udział w zawodach powinni posiadać listę zawodników imienną wraz z numerami którą należy dostarczyć organizatorowi zawodów przed zawodami.
Drużyny z miejsc 1-3 otrzymają puchary a zwyciezcy trampkarzy jak i junior młodszy  awansują do finału Małopolski Zachodniej.
Finał odbędzie się w  Libiążu pod namiotem 7/8 .02.2020.
Drużyny powinni posiadać odpowiednie obuwie na hale jak i apteczki.

Informacja PPN Oświęcim

Podokręg Piłki Nożnej Wadowice organizuje kurs UEFA GRASSROOTS C – planowane miejsce kursu szkoła podstawowa w Jaszczurowej, planowany termin rozpoczęcia kursu 15 luty 2020 roku. Termin rejestracji kandydatów do 15 grudnia 2019 rok.

1. Osoba ubiegająca się o przyjęcie na dany kurs składa - za pośrednictwem systemu informatycznego PZPN24 dostępnego pod adresem: www.pzpn24.pzpn.pl - wniosek zawierający:

a. imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, nr PESEL, adres zamieszkania, telefon i email wnioskodawcy,
b. określenie wykształcenia wnioskodawcy ( średnie ), określenie stażu trenerskiego z wyszczególnieniem miejsc pracy, funkcji, klas rozgrywkowych, w jakich wnioskodawca wykonywał swój zawód,
c. w przypadku zawodniczego uprawiania piłki nożnej - podanie przebiegu kariery zawodniczej,
d. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
e. zobowiązanie do wykonywania przewidzianych w przepisach wewnętrznych PZPN obowiązków trenera piłki nożnej.
2. Do wniosku, o którym mowa w pkt. 1, powinny być dołączone:
a. skan świadectwa ukończenia szkoły średniej,
b. skan zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego - ważne do 6 miesięcy od daty wystawienia,
c. skan oświadczenia o braku lub wszczęciu/trwaniu postępowania dyscyplinarnego za przewinienie korupcji w sporcie oraz o orzeczonych karach dyscyplinarnych, w tym w szczególności za przewinienia dyscyplinarne określone w art. 79 Regulaminu Dyscyplinarnego,
d. skan oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
e. skan zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań medycznych do podjęcia zajęć praktycznych na kursie trenerskim,
f. skan zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy.

Zygmunt Sankowski
Wiceprezes ds. organizacyjnych
Podokręg Wadowice
tel. 884-999-227

Informacja PPN Oświęcim

Biuro PPN Oświęcim informuje że  w grudniu  biuro będzie czynne tylko w środy od 13:00 do  15:00.


Sekretarz Jerzy Dudek

Informacja PPN Oświęcim

Wyniki turnieju finałowego o Puchar Prezesa PPN Oświęcim kat. Młodzik


Grupa I  
1. Unia Oświęcim II-Unia Oświęcim  IV     5-3
2. Unia Oświęcim IV-  Przecieszyn             2-0
3. Unia Oświęcim II-   Przecieszyn             4-1

1. Unia Oświęcim II             2      6     9-1        awans  do finału
2. Unia Oświęcim  IV           2     3     5-5        awans go gry o 3 miejsce
3.  Przecieszyn                     2      0     1-6

Grupa II
1. Unia Oświęcim I- Unia Oświęcim III     12-0
2. Unia Oświęcim I- Orzeł Witkowice        11-0
3. Unia Oświęcim III-Orzeł Witkowice        5-0

1.Unia Oświęcim  I                  2      6      23-0   awans do finału
2. Unia Oświęcim  III             2       3      5-12   awans do gry o 3 miejsce
3. Orzeł Witkowice                 2       0      0-16

Mecz o 3 miejsce
Unia Oświęcim III-Unia Oświęcim IV            0-2

Mecz finałowy  
Unia Oświęcim I-Unia Oświęcim II                8-1  

Unia Oświęcim I zwycięzca turnieju będzie reprezentować Oświęcim finale Małopolski Zachodniej 7.02.2020. r .w Libiążu

Królem strzelców turnieju został Jakub  Stachura 11 golami z Unii Oświęcim I.

Komunikat 36/2019-2020

KOMUNIKAT 36/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 21.11.2019 r.

KOMUNIKAT 36/2019-2020 z dnia 21.11.2019 r.

Informacja PPN Oświęcim


ZOSTAŃ SĘDZIĄ PIŁKI NOŻNEJ
KURS - 2019/2020
START - 09.12.2019

Wymagania:
- wiek minimum 17 lat
- niekaralność
- dobra kondycja fizyczna
- minimum średnie wykształcenie (lub w trakcie nauki)

Wpisowe 0zł! (jedyny koszt to 12zł za książkę Przepisy Gry w Piłkę Nożną)

Kiedy: 09.12.2019, godzina 17:00
Gdzie: Podokręg Piłki Nożnej w Oświęcimiu ul. Partyzantów 1
Kontakt: 506-199-488, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja PPN Oświęcim


FINAŁ  TURNIEJU O PUCHAR PREZESA  PPN OŚWIĘCIM kat.  MŁODZIK

MŁODZIK r.2007 i młodszy  ( sobota) 23.11.2019  godz 9:30 Orlik ul. Konarskiego

Grupa  I
1. Unia Oświęcim II- Unia Oświęcim IV        godz. 9:30
2. Unia Oświęcim IV-Przecieszyn                 godz. 9:55
3. Unia Oświęcim II- Przecieszyn                 godz. 10:20

Awans do finału zdobędzie pierwsza drużyna, druga drużyna zagra o trzecie miejsce na orliku SP-5  o godz 10:50
finał o godz 11:15

MŁODZIK r.2007 i młodszy   (sobota) 23.11.2019   godz.9:30  Orlik  SP-5

Grupa II
1. Unia Oświęcim I- Unia Oświęcim  III       godz. 9:30
2. Unia Oświęcim III-Orzeł Witkowice        godz  9:55
3. Unia Oświęcim I-   Orzeł Witkowice       godz.  10:20

Zawody będą prowadzić sędziowie. Kluby przed zawodami muszą dostarczyć listę zawodników.
Obowiązują koszulki z numerami ponieważ będzie wybierany król strzelców.
Pierwsza drużyna będzie grać finale Małopolski Zachodniej w 7.02.2020 w Libiążu

Informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier zweryfikowane tabele grup młodzieżowych.

II liga okręgowa   B1 Junior
1. Zgoda Malec  -   mistrz jesieni awans do I ligi okręgowej Wadowice
.....................

6. Poręba Wielka
tabela

II liga okręgowa A1 Junior
1. Sygnał Włosienica   -   mistrz jesieni
...........................
4. Korona  Harmęże
tabela
I  liga okręgow A1 Junior
1. Beskid Andrychów  -    mistrz jesieni
.................................
13.Strumień Polanka Wielka 
tabela

Informacja PPN Oświęcim


Wydział Gier informuje że organizuje rozgrywki halowe o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-11 (rocznik 2009) i U-12 (rocznik 2008)

Są to rozgrywki dla klubów-członków MZPN i PZPN, a więc de facto Klubowe Halowe Mistrzostwa Polski  U-11 i U-12.
Zwycięskie drużyny zagrają w finale Małopolski Zachodniej który przeprowadzi PPN Oświęcim .

Drużyny można zgłaszać mailowo   na adres    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   jak i tel na  510 967 402  biuro PPNu.

Eliminacje odbędą się w grudniu a finał MZ do 6 stycznia . Finały wojewódzkie -17lub 18 stycznia organizator MZPN
Główne założenia rozgrywek oraz regulaminy znajdują sie na stronie: mzpnkrakow.pl

Podsumowanie rozgrywek

Informacja Wydziału Gier


Podsumowanie
lig młodzieżowych:

 

  • II liga okręgowa D1 młodzik:

Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy D&R Unia Oświęcim I
spadek do III ligi : Soła Oświęcim ,  UKS KS Chełmek
Tabela

  • III liga okręgowa D1 młodzik
    1. LKS Bobrek                      awans do  II ligi
    2.. Zaborzanka Zaborze     awans do II ligi
    .........................
    6. Solavia Grojec                spadek do IV ligi
    7. Górnik Brzeszcze           spadek do IV ligi
    Tabela
  • IV liga okręgowa D1 młodzik
    1.LKS Przecieszyn        awans  do III ligi
    2. LKS Gorzów               awans  do III ligi
    Tabela
  • II liga okręgowa C1 trampkarz
    1. Zatorzanka Zator       mistrz jesieni
    ..........................
    8. Górnik Brzeszcze       spadek do III ligi
    9. LKS Piotrowice           spadek do III ligi
  • III liga okręgowa C1 trampkarz
    1.Team Sport Hejnał Kęty        awans do II ligi
    2. Zaborzanka Zaborze             awans do II ligi
    Tabela

Komunikat 35/2019-2020

KOMUNIKAT 35/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 14.11.2019 r.

KOMUNIKAT 35/2019-2020 z dnia 14.11.2019 r.

PUCHAR PREZESA PPN OŚWIĘCIM

WYNIKI SPOTKAŃ I KLASYFIKACJA

Młodzik
Trampkarz
Junior młodszy

Komunikat 34/2019-2020

KOMUNIKAT 34/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 07.11.2019 r.

KOMUNIKAT 34/2019-2020 z dnia 07.11.2019 r.

PUCHAR PREZESA PPN OŚWIĘCIM

ELIMINACJE TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PPN OŚWIĘCIM

Młodzik
Trampkarz
Junior młodszy

Komunikat 33/2019-2020

KOMUNIKAT 33/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 31.10.2019 r.

KOMUNIKAT 33/2019-2020 z dnia 31.10.2019 r.

Informacja PPN Oświęcim

Wydział Szkolenia MZPN i Wojewódzki Koordynator Kształcenie i Licencjonowania Trenerów zawiadamiają, że w dniu 23.11.2019 o godz 9.00 odbędzie się konferencja szkoleniowa organizowana przez Bruk-Bet Nieciecza.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału. Wszelkie informacje i zapisy odbywają się poprzez aplikacje na stronie PZPN 24. Konferencja jest certyfikowana w wymiarze 3 godz

http://termalica.brukbet.com/nowa/aktualnosc/8607-bruk-bet-termalica-conference

Informacje organizacyjne

Władysław Łach

Przewodniczący Wydziału Szkolenia
Małopolskiego Związku Piłki Nożnej
Trener UEFA PRO
Nr licencji: 13096

Komunikat 32/2019-2020

KOMUNIKAT 32/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 24.10.2019 r.

KOMUNIKAT 32/2019-2020 z dnia 24.10.2019 r.

Puchar Prezesa Podokręgu

Wydział gier PPN Oświęcim ogłasza zapisy do turnieju

o Puchar Prezesa Podokręgu

w kategoriach: junior młodszy, trampkarz, młodzik.

Eliminacje chcemy przeprowadzić jeszcze w listopadzie na orlikach, zapisy trwają do 31 października. Drużyny można zgłaszać mailowo na adres biuro podokręgu lub telefonicznie pod numerem tel. 510 967 402.

Przewodniczący Wydziału Gier
Jan Medyński

Eliminacje do turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar TYMBARKU – PPN OŚWIĘCIM


Harmonogram eliminacji - kliknij

Komunikat 31/2019-2020

KOMUNIKAT 31/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 17.10.2019 r.

KOMUNIKAT 31/2019-2020 z dnia 17.10.2019 r.

Liga Żaków 3 runda

POWIATOWA LIGA ŻAKÓW - 3 runda

3 RUNDA 20.10.2019r. - kliknij

Komunikat 30/2019-2020

KOMUNIKAT 30/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 10.10.2019 r.

KOMUNIKAT 30/2019-2020 z dnia 10.10.2019 r.

informacja PPN Oświęcim

Szanowni Trenerzy. Informujemy, iż szkolenie nr 5 dla trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów Mobilnej AMO odbędzie się 23.10.2019r w Chełmku :

Plan:

Część teoretyczna dla trenerów i nauczycieli wf o godz: 16:00 ( hala widowiskowo-sportowa przy PZ nr 8 w Chełmku ul. Krakowska 18) „Indywidualizacja”

Część praktyczna -trening pokazowy U13 o godz: 17:00-18:00 „Rozwój percepcji”

Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników ( z treningu pokazowego) U13: 18:00-18:30

Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników U11:  18:30-19:00

Na w/w szkolenie aplikujemy przez pzpn24.pzpn.pl