Komunikat 6/2017-2018

KOMUNIKAT 6/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 21.09.2017

KOMUNIKAT 6/2017-2018 z dnia 21.09.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 
UWAGA !!!
Z powodu złych warunków atmosferycznych
i zapowiadanych dalszych opadów deszczu
zaplanowane na jutrzejszy dzień rozgrywki
POWIATOWEJ LIGI ŻAKÓW zostały ODWOŁANE !!!

Informacja PPN Oświęcim

 
POWIATOWA LIGA SKRZATÓW 
/r.2011 i młodsi/ - 1 runda 24.09.2017 r. godz. 13:30

LIGA SKRZATÓW

Informacja PPN Oświęcim

 
POWIATOWA LIGA ORLIKÓW 
/r.2007 i młodsi/ - 2 runda 24.09.2017 r. godz. 10:00

2 RUNDA

Informacja PPN Oświęcim

 
Nowy termin inauguracji Powiatowej Ligi Żaków 
/2009 i młodsi/ - 1 runda 23.09.2017 r. godz. 13:00

LIGA ŻAKÓW

Komunikat 5/2017-2018

KOMUNIKAT 5/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 15.09.2017

KOMUNIKAT 5/2017-2018 z dnia 15.09.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 
HARMONOGRAM POWIATOWEJ LIGI ŻAKÓW 
1 runda
17.09.2017r. godz. 10:00

LIGA ŻAKÓW

Komunikat 4/2017-2018

KOMUNIKAT 4/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 07.09.2017

KOMUNIKAT 4/2017-2018 z dnia 07.09.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 
PPN Oświęcim informuje , że zostały rozlosowane pary 
półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Oświęcim

1.Hejnał Kęty - Soła Oświęcim
2.LKS Rajsko - Unia Oświęcim

Spotkania odbędą się 20.09.2017 r o godzinie 16:30

Informacja PPN Oświęcim

 
UWAGA !!!  Aktualizacja harmonogramu 
Powiatowej Ligi Orlików - Runda 1

LIGA ORLIKÓW

Informacja PPN Oświęcim

 
Wydział Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu informuje 
o terminach rozgrywek Powiatowej Ligi Orlików,
Żaków oraz Skrzatów rundy jesiennej w sezonie 2017/2018



Orliki (2007/2008):
1 runda - 10.09 (niedziela) godz. 10:00
2 runda - 24.09 (niedziela) godz. 10:00
3 runda - 08.10 (niedziela) godz. 10:00
4 runda - 22.10 (niedziela) godz. 10:00
5 runda - 29.10 (niedziela) godz. 10:00

Żaki (2009/2010):
1 runda - 17.09 (niedziela) godz. 10:00
2 runda - 01.10 (niedziela) godz. 10:00
3 runda - 15.10 (niedziela) godz. 10:00

Skrzaty (2011 i młodsi):
1 runda - 24.09 (niedziela) godz. 13:30
2 runda - 08.10 (niedziela) godz. 13:30

Regulamin rozgrywek

Komunikat 3/2017-2018

KOMUNIKAT 3/2017-2018 - Komisji Gier i Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 31.08.2017

KOMUNIKAT 3/2017-2018 z dnia 31.08.2017 r.

Komunikat 2/2017-2018

KOMUNIKAT 2/2017-2018 - Komisji Gier i Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 24.08.2017

KOMUNIKAT 2/2017-2018 z dnia 24.08.2017 r.

Komunikat 1/2017-2018

KOMUNIKAT 1/2017-2018 - Komisji Gier i Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 17.08.2017

KOMUNIKAT 1/2017-2018 z dnia 17.08.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 
Terminarz rozgrywek Ligi Orlików

Uwaga!!! W sekcji DO POBRANIA/TERMINARZE/
TERMINARZE DO POBRANIA
umieszczono terminarz rozgrywek LIGI ORLIKÓW

Informacja PPN Oświęcim

 
Ruszyły zapisy do jesiennej edycji powiatowych rozgrywek 
Ligi Orlików (r.2007-2008), Żaków (r.2009-2010),
Skrzatów (r.2011 i młodsi).

Zapisy chętnych zespołów do 30 sierpnia drogą elektroniczną
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zgłoszenie powinno zawierać kontakt telefoniczny do osoby odpowiedzialnej za
zespół (Trener). Wpisowe do rozgrywek Orlików 150 zł, Żaków i Skrzatów - 75 zł
(organizatorzy w ramach wpisowego zapewniają: sędziów (Orliki), medale dla
wszystkich uczestników, statuetki dla najlepszych zawodników poszczególnych
zespołów oraz puchary dla najlepszych drużyn.

Podokręg Oświęcim

Informacja PPN Oświęcim



TERMINARZE
Uwaga!!!
W sekcji "TERMINARZE DO POBRANIA"
zamieszczono pełne terminarze II i III ligi juniorów i trampkarzy.

Informacja PPN Oświęcim



3 runda Pucharu Polski 
06.09.2017 r. godz 16:30

1.KS Chełmek - Soła Oświęcim
2.Iska Brzezinka - Hejnał Kęty
3.LKS Rajsko - Zatorzanka Zator
4.Górnik Brzeszcze - Unia Oświęcim

Informacja PPN Oświęcim



Zarząd LKS "Zaborzanka " Zaborze
wycofał drużynę seniorów
z rozgrywek klasy A w sezonie 2017/18

Informacja PPN Oświęcim



2 runda PUCHARU POLSKI

09.08.2017r.  godz:18:00


1.Iskra Brzezinka - LKS Piotrowice  
2.GÓRNIK BRZESZCZE - BRZEZINA OSIEK
3.LKS RAJSKO - NIWA NOWA WIEŚ
4.Sygnał Włosienica - Zatorzanka Zator
5.Hejnał Kęty - LKS Jawiszowice
6.WOLNY LOS - KS CHEŁMEK


Wyniki 1 rundy Pucharu Polski

1.LKS RAJSKO - K3 ( zespół niezrzeszony )  4-1
2.SYGNAŁ WŁOSIENICA - LKS BOBREK         2-1
3.KORONA HARMĘŻE - GÓRNIK BRZESZCZE 1-6
4.LKS PIOTROWICE - SOŁA ŁĘKI  3-3 , 3-2 k
5.LKS GORZÓW - BRZEZINA OSIEK  1-5
6.LKS PALCZOWICE -KS CHEŁMEK 0-3 walkower
7.PRZECISZOVIA PRZECISZÓW - ZATORZANKA ZATOR 0-3 walkower
8.LKS BULOWICE - LKS JAWISZOWICE 4-14
9.ZGODA MALEC - NIWA NOWA WIEŚ   1-10
10.LKS PORĘBA WIELKA - HEJNAŁ KĘTY 0-16
11.ISKRA BRZEZINKA - LKS GŁĘBOWICE  4-2

Informacja PPN Oświęcim


1 runda PUCHARU POLSKI 05.08.2017r.  godz:18:00

1.LKS PIOTROWICE/SOŁA ŁĘKI
ISKRA BRZEZINKA/LKS GŁĘBOWICE

2.KORONA HARMĘŻE/GÓRNIK BRZESZCZE
LKS GORZÓW/BRZEZINA OSIEK

3.LKS RAJSKO/K3
ZGODA MALEC /NIWA NOWA WIEŚ

4.PRZECISZOVIA PRZECISZÓW/ZATORZANKA ZATOR
SYGNAŁ WŁOSIENICA/LKS BOBREK

5. LKS PORĘBA WIELKA / HEJNAŁ KĘTY
LKS BULOWICE / LKS JAWISZOWICE

6.WOLNY LOS
LKS PALCZOWICE/KS CHEŁMEK

Informacja PPN Oświęcim


WAŻNA INFORMACJA DLA KLUBÓW


Uprzejmie informujemy, iż do wykonania potwierdzenia zawodnika
do klubu jako WOLNEGO lub WOLNEGO PO KARENCJI w Systemie
Extranet, niezbędne jest posiadanie przez Kluby Sportowe konta
na portalu kluby.pzpn.pl

W niedługim czasie potwierdzenie zawodników do klubów na zasadzie transferu
definitywnego, bądź czasowego również będzie możliwe wyłącznie dla klubów
posiadających takie konto. Zobowiązuje się wszystkie Kluby Sportowe
Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, nie zarejestrowane jeszcze na w/w portalu,
do utworzenia konta najpóźniej do dnia 10 sierpnia 2017 r. Wypełniony formularz
(ze strony kluby.pzpn.pl) prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub dostarczenie osobiście do Biura Związku – Kraków, ul. Solskiego 1

Ryszard Kołtun
Wiceprezes
Małopolskiego Związku Piłki Nożnej


Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN wyraził
zgodę na przeprowadzenie przez MZPN kursu spikerów dla klubów trzeciej ligi
i klas niższych. Odbędzie się on w najbliższą sobotę, 5 sierpnia 2017 r.
(godz. 9-17) na obiektach Garbarni Kraków, ul. Rydlówka 23.
Cena kursu - 150 zł.

Zgłoszenia chętnych przyjmuje Józef Cichoń, przewodniczący
Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich MZPN w Krakowie.
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 606 622 365

Program kursu TUTAJ

Informacja PPN Oświęcim


I runda Pucharu Polski 05.08.2017 godz 17:00



1.LKS RAJSKO - K3 ( zespół niezrzeszony ) 2.SYGNAŁ WŁOSIENICA - LKS BOBREK 3.KORONA HARMĘŻE - GÓRNIK BRZESZCZE 4.LKS PIOTROWICE - SOŁA ŁĘKI 5.LKS GORZÓW - BRZEZINA OSIEK 6.LKS PALCZOWICE -KS CHEŁMEK 7.PRZECISZOVIA PRZECISZÓW - ZATORZANKA ZATOR 8.LKS BULOWICE - LKS JAWISZOWICE 9.ZGODA MALEC - NIWA NOWA WIEŚ 10.LKS PORĘBA WIELKA - HEJNAŁ KĘTY 11.ISKRA BRZEZINKA - LKS GŁĘBOWICE II runda Pucharu Polski 09.08.2017 godz 18:00 Pary zostaną wylosowane 7.08.2017 r. Unia Oświęcim i Soła Oświęcim rywalizacje rozpoczną od 3 rundy

Informacja PPN Oświęcim

"Zarząd PPN Oświęcim informuje,
że spotkanie organizacyjne przed sezonem 2017/18 przedstawicieli drużyn z klas A i B oraz zespołów młodzieżowych odbędzie się dnia 27 lipca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej budynku Internatu przy Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu , ul.Bema 4"

Informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier PPN Oświęcim podaje
skład klas A i B na sezon 2017/2018





KLASA A : 1.LKS RAJSKO 2.TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY 3.GÓRNIK BRZESZCZE 4.LKS BOBREK 5.PRZECISZOVIA PRZECISZÓW 6.STRUMIEŃ POLANKA WIELKA 7.ORZEŁ WITKOWICE 8.SOLAVIA GROJEC 9.SOŁA ŁĘKI 10.SKAWA PODOLSZE 11.ZGODA MALEC 12.ZABORZANKA ZABORZE 13.LKS BULOWICE 14.LKS PIOTROWICE KLASA B : 1.LKS GORZÓW 2.SYGNAŁ WŁOSIENICA 3.PULS BROSZKOWICE 4.LKS GŁĘBOWICE 5.POGÓRZE GIERAŁTOWICE 6.ISKRA BRZEZINKA 7.KORONA HARMĘŻE 8.LKS PORĘBA WIELKA 9.LKS PALCZOWICE 10.SOŁA II OŚWIĘCIM