Informacja PPN Oświęcim



Finałowe Turnieje Powiatowe
Harmonogramy rozgrywek



JUNIORZY MŁODSI - Chełmek 13.01.2018 r.

JUNIORZY STARSI - Chełmek 14.01.2018 r.

TRAMPKARZE - Oświęcim „Chemik” 13.01.2018 r.     

Informacja PPN Oświęcim



Harmonogram finału turnieju halowego
PPN Oświęcim w kategorii młodzik


HARMONOGRAM  

Informacja PPN Oświęcim



LKS Przecieszyn najlepszym zespołem
PPN Oświęcim w kategorii U-11


Piłkarze Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze reprezentujący LKS Przecieszyn okazali się
najlepsi w pierwszym etapie eliminacji do Halowych Mistrzostw Polski o Puchar
Prezesa PZPN U-11 na szczebli PPN Oświęcim.
Podopieczni trenera Rafała Przemyka w trakcie turniejowej rywalizacji okazali się
bezkonkurencyjni i z kompletem zwycięstw awansowali do kolejnego szczebla
turnieju. Drugi stopień podium przypadł piłkarzom MKP Unia Oświęcim, a na
trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy LKS Palczowice.


WYNIKI SPOTKAŃ

Informacja PPN Oświęcim


MKP Unia Oświęcim zwycięzcą eliminacji
PPN Oświęcim do Halowych Mistrzostw
Polski o Puchar PZPN U-12


W eliminacjach PPN Oświęcim do Halowych Mistrzostw Polski o Puchar Prezesa
PZPN U-12 wystartowało 8 zespołów, a rywalizacja okazała się bardzo zacięta.
Najlepiej spisali się piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego Unia Oświęcim, który
zwyciężył pierwszy szczebel eliminacji. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze LKS
Brzezina Osiek, a najniższy stopień podium przypadł drużynie KS Chełmek.
Gratulujemy zwycięzcą i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rywalizacji.


WYNIKI SPOTKAŃ

Informacja PPN Oświęcim



Harmonogram finałów
Halowych Mistrzostw PPN Oświęcim :


- 6 stycznia ( sobota ) finał młodzików  w hali PZS 2 " Chemik " w Oświęcimiu
( 8:00 zbiórka drużyn )
- 13 stycznia ( sobota ) finał trampkarzy w hali PZS 2 " Chemik " w Oświęcimiu
(8:00 zbiórka drużyn)
- 13 stycznia ( sobota ) finał juniorów młodszych w hali sportowej w Chełmku
ul.Krakowska (9:00 zbiórka drużyn)
- 14 stycznia ( niedziela ) finał juniorów starszych w hali sportowej w Chełmku
ul.Krakowska (9:00 zbiórka drużyn)

Informacja PPN Oświęcim


Eliminacje PPN Oświęcim do Halowych
Mistrzostw Polski o Puchar PZPN

U12 (2006) odbędzie się w najbliższy czwartek ( 28 grudnia ),
U11 ( 2007 ) odbędzie się w najbliższy piątek ( 29 grudnia ).

Oba turnieje odbędą się w hali PZS nr 6 w Brzeszczach.
Losowanie grup o godzinie 8:15, start o godzinie 8:30

Informacja PPN Oświęcim



ZGŁOSZENIA DO PUCHARU PREZESA PZPN




PZPN ustanowił rozgrywki halowe o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach
U-12 (rocznik 2006) i U-11 (rocznik 2007).
Są to rozgrywki dla klubów-członków MZPN i PZPN, a więc de facto
Klubowe Halowe Mistrzostwa Polski U-12 i U-11.

REGULAMIN

Informacja PPN Oświęcim



Wydział Gier PPN Oświęcim informuje o planowanych
terminach rozpoczęcia rundy wiosennej :



- KLASA A : 24/25 marca 2018

- KLASA B : 7/8 kwietnia 2018

- Rozgrywki młodzieżowe : 14/15 kwietnia 2018

Informacja PPN Oświęcim

 ZOSTAŃ SĘDZIĄ PIŁKI NOŻNEJ

KURS 2017/2018
START: 15.12.2017

Plakat - kliknij

Informacja PPN Oświęcim

 

 Wyniki eliminacji Halowych Mistrzostw Powiatu 
Juniorów Starszych w piłce nożnej.

W finale powiatu PPN Oświęcim zagrają zespoły:
KS Soła Oświęcim
KS Soła Oświęcim II
MKP Unia Oświęcim
LKS Zatorzanka Zator
KS Górnik Brzeszcze
LKS Bulowice
..................................................

Informacja PPN Oświęcim

 

 Wyniki eliminacji Halowych Mistrzostw Powiatu
Juniorów Młodszych w piłce nożnej.

W finale powiatu PPN Oświęcim zagrają zespoły:
KS Soła Oświęcim
MKP Unia Oświęcim
MKP Unia Oświęcim II
LKS Zatorzanka Zator
KS Górnik Brzeszcze
LKS Orzeł Witkowice
..................................................

Komunikat 13/2017-2018

KOMUNIKAT 13/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 16.11.2017

KOMUNIKAT 13/2017-2018 z dnia 16.11.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 

 Wyniki eliminacji Halowych Mistrzostw 
Powiatu Młodzików w piłce nożnej
.


W finale powiatu PPN Oświęcim zagrają zespoły:
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
KS Chełmek II
LKS Brzezina Osiek
KS Soła Oświęcim
LKS Orzeł Witkowice
Klasyfikacja końcowa gr. A /Orlik SP-5 Oświęcim/
1. MKP Unia Oświęcim – 10pkt. (awans do finału powiatu)
2. KS Chełmek – 8pkt. (awans do finału powiatu)
3. MKP Unia II Oświęcim – 5pkt.
4. LKS Korona Harmęże – 4pkt.
5. LKS Bulowice – 0pkt.
Wyniki spotkań:
Unia Oświęcim 1-0 Unia II Oświęcim
KS Chełmek 1-0 LKS Bulowice
Unia Oświęcim 9-0 LKS Korona Harmęże
Unia II Oświęcim 2-2 KS Chełmek
LKS Korona Harmęże 2-0 LKS Bulowice
Unia Oświęcim 1-1 KS Chełmek
Unia II Oświęcim 6-0 LKS Bulowice
KS Chełmek 2-0 LKS Korona Harmęże
Unia Oświęcim 6-0 LKS Bulowice
Unia II Oświęcim 2-2 LKS Korona Harmęże
Klasyfikacja końcowa gr. B /Orlik PZ-2 Oświęcim/
1. KS Chełmek II – 9pkt. (awans do finału powiatu)
2. Brzezina Osiek – 6pkt. (awans do finału powiatu)
3. Zatorzanka Zator – 3 pkt.
4. LKS Skidziń – 0pkt.
5. LKS Jawiszowice, Górnik Brzeszcze – nie dojechali
Wyniki spotkań:
KS Chełmek II 2-0 LKS Skidziń
Brzezina Osiek 1-0 Zatorzanka Zator
KS Chełmek II 4-0 Brzezina Osiek
LKS Skidziń 0-3 Zatorzanka Zator
KS Chełmek II 1-0 Zatorzanka Zator
Brzezina Osiek 10-0 LKS Skidziń
Klasyfikacja końcowa gr. C /Orlik LO im. Konarskiego/
1. KS Soła Oświęcim – 12 pkt. (awans do finału powiatu)
2. LKS Orzeł Witkowice – 10 pkt. (awans do finału powiatu)
3. LKS Przecieszyn – 9pkt.
4. AP Champions Oświęcim – 7pkt.
5. LKS Zgoda Malec – 6pkt.
6. LKS Solavia Grojec – 0pkt.
Wyniki spotkań:
Soła Witkowice 1-2 Orzeł Witkowice
Zgoda Malec 0-2 AP Champions O.
LKS Przecieszyn 1-0 LKS Solavia Grojec
Soła Oświęcim 4-0 Zgoda Malec
Orzeł Witkowice 1-0 Solavia Grojec
LKS Przecieszyn 2-0 AP Champions Oświęcim
Soła Oświęcim 7-1 Solavia Grojec
LKS Przecieszyn 1-2 LKS Zgoda Malec
Orzeł Witkowice 0-0 AP Champions O.
LKS Przecieszyn 1-0 LKS Orzeł Witkowice
KS Soła Oświęcim 2-1 LKS Przecieszyn
AP Champions O. 2-0 Solavia Grojec
Orzeł Witkowice 1-0 Zgoda Malec
Soła Oświęcim 5-1 AP Champions O.
Zgoda Malec 2-1 Solavia Grojec

Komunikat 12/2017-2018

KOMUNIKAT 12/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 09.11.2017

KOMUNIKAT 12/2017-2018 z dnia 09.11.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 

 Wyniki eliminacji Halowych Mistrzostw 
Powiatu Trampkarzy w piłce nożnej


Klasyfikacja końcowa gr. A /Orlik SP-5 Oświęcim/
1. MKP Unia II Oświęcim '04 - 7pkt. (awans do finału powiatu)
2. KS Chełmek - 4pkt. (4-3) (awans do finału powiatu)
3. MKP Unia III Oświęcim '04 - 4pkt. (3-4)
4. KS Górnik Brzeszcze - 1pkt.
5. LKS Gorzów – nie dojechali

Wyniki spotkań:
Unia II Oświęcim 2-2 Górnik Brzeszcze
Unia III Oświęcim 0-0 KS Chełmek
Unia II Oświęcim 3-0 Unia III Oświęcim
KS Chełmek 3-0 Górnik Brzeszcze
Unia II Oświęcim 3-1 KS Chełmek
Unia III Oświęcim 3-1 Górnik Brzeszcze

Klasyfikacja końcowa gr. B /Orlik SP-9 Oświęcim/
1. MKP Unia Oświęcim – 7pkt. (awans do finału powiatu)
2. KS Soła Oświęcim – 6 pkt. (awans do finału powiatu)
3. KS Soła II Oświęcim – 4pkt.
4. Zgoda Malec – 0 pkt.
5. LKS Bulowice – nie dojechali

Wyniki spotkań:
Soła Oświęcim 1-0 Soła II Oświęcim
Unia Oświęcim 3-0 Zgoda Malec
Unia Oświęcim 2-2 Soła II Oświęcim
Unia Oświęcim 2-1 Soła Oświęcim
Soła II Oświęcim 4-0 Zgoda Malec
Soła Oświęcim 1-0 Zgoda Malec

Klasyfikacja końcowa gr. C /Orlik LO im. Konarskiego/
1. LKS Zatorzanka Zator – 4pkt. (awans do finału powiatu)
2. LKS Orzeł Witkowie – 0pkt. (awans do finału powiatu)
3. LKS Brzezina Osiek, LKS Jawiszowice, LKS Iskra Brzezinka – nie dojechali

Wynik spotkania:
Zatorzanka Zator 7–0 Orzeł Witkowice

Informacja PPN Oświęcim

 

Akademia Piłkarska Unia Oświęcim zwycięzcą eliminacji do 
ogólnopolskiego turnieju o Puchar Tymbarku U-10 Chłopcy
.


Akademia Piłkarska Unia Oświęcim okazała się najlepsza na szczeblu powiatu w eliminacjach
do ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku U-10
i awansowała do finałowego turnieju, który odbędzie się na wiosnę w Krakowie. Oświęcimianie w trakcie turniejowej rywalizacji nie mieli sobie równych wygrywając wszystkie spotkania.

FINAŁ POWIATU
Klasyfikacja końcowa:
1. AP Unia Oświęcim – 9pkt. (awans do finału wojewódzkiego)
2. Szkółka Piłkarska Brzeszcze – 6pkt.
3. Brzezina Osiek – 3pkt.
4. Szkółka Piłkarska Przeciszów – 0pkt.
Wyniki Spotkań:
AP Unia Oświęcim 8–0 Szkółka Piłkarska Brzeszcze
Szkółka Piłkarska Przeciszów 1–6 Brzezina Osiek
AP Unia Oświęcim 10-1 Brzezina Osiek
Szkółka Piłkarska Przeciszów 1–3 Szkółka Piłkarska Brzeszcze
AP Unia Oświęcim 7–1 Szkółka Piłkarska Przeciszów
Szkółka Piłkarska Brzeszcze 3–1 Brzezina Osiek

GMINA OŚWIĘCIM
Klasyfikacja końcowa:
1. AP Unia Oświęcim
2. AP Champions Oświęcim
3. SP-11 Oświęcim
4. SP Harmęże

GMINA OSIEK
Brzezina Osiek – bez eliminacji

GMINA PRZECISZÓW
Szkółka Piłkarska Przeciszów – bez eliminacji

GMINA BRZESZCZE
Szkółka Piłkarska Brzeszcze – bez eliminacji

Skład zwycięskiego zespołu AP Unia Oświęcim: Wojciech Lieber, Rober Kubicz, Kamil Krajzel,
Dawid Gałgan, Maciej Maciaszek, Igor Kozak, Bruno Strumiński, Oliwier Wąsik, Filip Ćwieląg
Trener: Michał Barciak

Informacja PPN Oświęcim

 

SP-5 Oświęcim zwycięzcą eliminacji do ogólnopolskiego 
turnieju o Puchar Tymbarku U-12 Chłopcy
.


Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu po raz kolejny obroniła mistrzostwo
powiatu i awansowała do finałów wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej
"Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku U-12. Tym razem zwycięstwo nie przyszło łatwo,
a decydująca konfrontacja z UKS KS Chełmek zakończyła się minimalnym zwycięstwem
oświęcimskich piłkarzy 1-0.

FINAŁ POWIATU

Klasyfikacja końcowa:
1. SP-5 Oświęcim – 9pkt.
2. UKS KS Chełmek – 6pkt.
3. SP-1 Osiek – 3pkt
4. SP Piotrowie – 0pkt.
5. SP-1 Kęty – nie dojechali
LKS Jawiszowice – nie dojechali
Wyniki spotkań:
SP-5 Oświęcim 9-0 SP Piotrowie
KS Chełmek 11-1 SP-1 Osiek
SP-5 Oświęcim 8-1 SP Osiek
KS Chełmek 7-2 SP-1 Piotrowie
SP-5 Oświęcim 1-0 KS Chełmek
SP-1 Osiek 5-4 SP Piotrowice
GMINA OŚWIĘCIM
Klasyfikacja końcowa:
1. SP-5 Oświęcim
2. SP-8 Oświęcim
3. UKS Champions Oświęcim
4. SP-11 Oświęcim
5. SP Harmęże
GMINA OSIEK
Klasyfikacja końcowa:
1. SP-1 Osiek
2. SP Głębowice
3. SP-2 Osiek
GMINA CHEŁMEK
UKS KS Chełmek – bez kwalifikacji
GMINA PRZECISZÓW
SP Piotrowice – bez klasyfikacji
GMINA KĘTY
SP-1 Kęty – bez klasyfikacji

Skład zwycięskiego zespołu SP-5 Oświęcim: Gabryś Aleksander, Janiga Szymon,
Nagi Szymon, Kot Kacper, Zieliński Igor, Piwowarski Bartłomiej, Puchajda Oliwier,
Kowalski Olivier, Bibrzycki Waldemar Trenerzy: Michał Barciak, Marcin Barciak

Informacja PPN Oświęcim

 

Harmonogram turniejów
juniorzy młodsi i juniorzy starsi



Junior Młodszy 18.11.2017 ( sobota ) Orlik SP-5 Oświęcim , godz 12:00
1.Soła Oświęcim 2.Brzezina Osiek 3.Unia II Oświęcim 4.Orzeł Witkowice Orlik SP-9 Oświęcim , godz 12:00 1.Unia Oświęcim 2.Zatorzanka Zator 3.LKS Bulowice 4.Górnik Brzeszcze Awans do turnieju finałowego uzyskają 3 najlepsze zespoły. Juniorzy Starsi 19.11.2017 ( niedziela ) Orlik Konarski , godz 9:30 1.Soła Oświęcim 2.LKS Rajsko 3.Korona Harmęże 4.LKS Bulowice 5.Pogórze Gierałtowice Orlik SP-5 godz 9:30 1.Unia Oświęcim 2.Zatorzanka Zator 3.Brzezina Osiek 4.Solavia Grojec Orlik SP-9 godz 9:30 1.KS Chełmek 2.Górnik Brzeszcze 3.Soła II Oświęcim 4.Orzeł Witkowice Awans do turnieju finałowego uzyskają 2 najlepsze zespoły.

Komunikat 10/2017-2018

KOMUNIKAT 11/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 03.11.2017

KOMUNIKAT 11/2017-2018 z dnia 03.11.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 

Informacja PPN Oświęcim

 

Harmonogram turniejów PPN Oświęcim



Młodziki - 4.11.2017 r.
Orlik SP-5 Oświęcim , godz 9:00
1.Unia Oświęcim I
2.KS Chełmek II
3.AP Champions Chrzanów
4.Korona Harmęże
5.LKS Bulowice
6.Unia Oświęcim II
Orlik Chemik , godz 9:00
1.Zatorzanka Zator
2.Brzezina Osiek
3.Górnik Brzeszcze
4.KS Chełmek II
5.LKS Jawiszowice
6.LKS Skidziń
Orlik Konarski Oświęcim , godz 9:00
1.Soła Oświęcim
2.Orzeł Witkowice
3.Zgoda Malec
4.AP Champions Oświęcim
5.Solavia Grojec
TRAMPKARZE -5.11.2017r.
Orlik SP-5 Oświęcim , godz 9:00
1.Górnik Brzeszcze
2.Unia Oświęcim II
3.LKS Gorzów
4.KS Chełmek
5.Zatorzanka Zator II
Orlik SP-9 Oświęcim , godz 9:00
1.Unia Oświęcim I
2.Soła Oświęcim I
3.Soła Oświęcim II
4.Zgoda Malec
5.LKS Bulowice
Orlik Konarski Oświęcim , godz 9:00
1.Zatorzanka Zator I
2.Brzezina Osiek
3.Orzeł Witkowice
4.Iskra Brzezinka
5.LKS Jawiszowice
Szczegółowa rozpiska spotkań zostanie opublikowana w czwartek

Komunikat 10/2017-2018

KOMUNIKAT 10/2017-2018 - Komisji Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Oświęcim z dnia 26.10.2017

KOMUNIKAT 10/2017-2018 z dnia 26.10.2017 r.

Informacja PPN Oświęcim

 
Wydział Gier PPN Oświęcim informuje:

"Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Oświęcim
pomiędzy drużynami LKS Rajsko i Soła Oświęcim
odbędzie się 25.10.2017 o godzinie 15 w Rajsku . "

Informacja PPN Oświęcim

 
POWIATOWA LIGA ŻAKÓW
3 RUNDA 28.10 (sobota) godz. 13:30

Informacja PPN Oświęcim

 
PLAN ROZGRYWEK POWIATOWEJ LIGI ORLIKÓW
2007 i mł. - 5 RUNDA 29.10 (niedziela) godz. 10:00